Průvodci-Exkurze

Muro Leccese

Připravily jsme pro vás zajímavou exkurzi uvnitř i na okraji "Murro Leccese", kde uvidíte pohled do minulosti tohoto města. Murro Leccese je známé hlavně pro své stavby z kamenů, které vám dávají pocit, že mluví. Přesvědčte se sami, zda je pravdou co se o tomto městě říká. Exkurze zahrnuje i oběd v typické restauraci v tomto areálu.

Alimini jako Venuše (Otranto)

Moře a jezera, duny a křoviny, rákos a vzácné rostliny. Je obtížné shrnout tyto trekingové trasy. Jejich krása spočívá ve střídání a přechodu různých krajin. Po cestách mezi poli a pak se půjde po cestách Římanů, jejíchž nástupci jsou moderní venkovské silnice. Všechno je sjednocená, každým, koho potká, je vše v harmonii. Procházka je příjemná a může skončit s koupání v moři. Takže si přineste kostým (eds. dell'Ass. VANGUARD). Oběd v typické restauraci v areálu.

Objevte recepty vinařství Salenta

Veselá exkurze a neobyčejná akce pro milovníky vína v zemědělské krajině Salenta. Návštěva vinařské oblasti a příležitost ochutnat "nektar bohů" vyrobený v této slunné zemi. Oběd v typické restauraci v areálu.

Megalitické VÝLETY

Galugnano - Zollino - MELENDUGNO - Vernole

Geoglyph megalitické megalitické posvátný prostor, zarovnání zrcátek neolitické menhiry, obec premessapico, neolitických skalních rytin, neviere, podzemní mlýny a dolmeny. Inltre návštěva některých místech bažinaté meteorický původ, Pozzelle, krypty, pravěká vesnice a starobylými olivovníky (eds. dell'Ass. Přátel Menhir). Oběd v typické restauraci v areálu.

MARTA - Zollino - CARPIGNANO - Corigliano

Neviere, podzemní mlýny Pozzelle, středověké hřbitovy, středověké kostely, hrady, lofty, nádvoří domy, středověké hradby, zdi Lombard a starých středověkých měst (eds. dell'Ass. Přátel Menhir). Oběd v typické restauraci v areálu.

Minervini - GlURDIGNANO - PORT BADISCO - Uggiano CHURCH

Megalitické dvoře Evropy, za hodinu na pastvu s panem Vito a jeho stádo, hostující fantasmagorický sbírka přírodních soch. Jeskyně jelenů, nejdůležitější fosilních lokalit na světě, Vora ve výcviku, lodní a pobřežní umístění Benian (eds. dell'Ass. Přátel Menhir). Oběd v typické restauraci v areálu.

Dále ŠKOLA POTÁPĚNÍ - POTÁPĚNÍ - VODNÍ AKTIVITY

Potápěčské výlety, výlety do pobřežníh vod, náplňe do vzduchových bom a půjčovna potápěčského vybavení.Návštěvy archeologické pozůstatky messapici Prohlídky Dolmen Salento  Prohlídky Menhir Salento
     
     
Obràzky Salento


Lecce - baziliky Santa Croce

Gallipoli - Hrad

Otranto - Staré Město

Mezi ponory do hlub in Salento

Šlapání na Salento

jelen jeskyně - Porto Badisco